7 lutego 2020

Rodzaje neutralizatorów zapachu

Wiadomo, że domowy neutralizator zapachów jest niezwykle ważny. Przyczyn tego stanu rzeczy jest naprawdę wiele, np. przygotowywane posiłki, kosze na śmieci, łazienki i toalety, papierosy, itp. Na rynku mamy ogromny wybór pochłaniaczy brzydkich zapachów.

Rodzaje pochłaniaczy brzydkich zapachów

Jako, że wybór domowych neutralizatorów zapachów jest bardzo duży, każdy na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie. Wśród najbardziej popularnych możemy wyróżnić:
– neutralizator zapachów do domu w płynie
Pojemniki z płynem lub żelem można ustawić w pomieszczeniu, a uwalniające się z niego substancje zapachowe skutecznie eliminują nieprzyjemne zapachy. Wśród tego typu odświeżaczy powietrza znajdują sie także te, które włączamy do gniazdka elektrycznego. Pojemnik z płynem jest wówczas lekko podgrzewany, dzięki czemu uwalnia miły aromat.
– pochłaniacz zapachów w proszku
Preparat ma formę granulek lub proszku, który można wysypać na meble albo podłogę, a po jakimś czasie sprzątnąć. Jest to też świetny sposób w domach ze zwierzętami, gdyż granulki można dosypać np. do kociej kuwety w ten sposób eliminując niezbyt przyjemny zapach kociego moczu.
– naturalny odświeżacz powietrza w sprayu
To preparat, który rozpylamy w pomieszczeniu. Stosujemy go w zależności od potrzeby, korzystając ze spryskiwacza. I tu występują wersje elektryczne.

Jak długo działa domowy neutralizator zapachów?

W zależności od typu, neutralizator zapachów do domu działa od kilku dni nawet do 3 miesięcy. Wszystko zależy od rodzaju pochłaniacza, jaki wybierzemy.

SHARE:
Neutralizatory zapachów, Pochłaniacze zapachów 0 Replies to “Rodzaje neutralizatorów zapachu”