22 marca 2020

Naturalne odświeżacze powietrza w kuchni

Naturalny odświeżacz powietrza do domu jest wręcz niezbędny, żeby pozbyć się przykrych zapachów lub po prostu wprowadzić w pomieszczeniu miłą atmosferę. Dotyczy to przede wszystkim łazienki i kuchni.

Skąd bierze się nieprzyjemny zapach w kuchni?

Naturalne odświeżacz powietrza do domu jest znacznie lepszy niż syntetyczny. Nawet, jeżeli kupujemy go w sklepie, zwróćmy uwagę, czy jest wykonany na bazie naturalnych olejków. Oczywiście, warto przy tym mieć na uwadze pomieszczenie, w jakim zamierzamy go użyć oraz cel. W przypadku kuchni problemem są zwykle intensywne zapachy, które pozostawiają po sobie niektóre produkty lub które powstają podczas gotowania, np. kapusty albo ryb. Często nie radzi sobie z nimi nawet pochłaniacz do kuchni. W takim przypadku idealnie przyda się naturalny odświeżać powietrza do domu. Można je zrobić samemu albo zakupić w sklepie.

Naturalne odświeżacze powietrza do kuchni

Wśród najbardziej popularnych naturalnych odświeżaczy powietrza możemy wyróżnić następujące:
– odświeżacze na bazie ziół. Odpowiednia kompozycja sprawi, że w kuchni będzie pachniało jak na łące.
– odświeżacze z kawy. Jej zapach jest niezwykle przyjemny i eliminuje wszystkie niemiłe zapachy.
– odświeżacze na bazie cytrusów. Ich intensywny zapach skutecznie zniweluje aromaty powstałe podczas gotowania np. ryb.
– odświeżacze z goździkami i octem. Połączenie goździków i octu jest doskonałym płynem do dezynfekcji, usuwania tłuszczu oraz eliminacji niepożądanych zapachów.

Te odświeżacze można wykonać samemu, korzystając z dobrodziejstw natury albo kupić je w sklepie. Są doskonałym uzupełnieniem pochłaniacza do kuchni.

SHARE:
Neutralizatory zapachów, Odświeżacze powietrza, Pochłaniacze zapachów 0 Replies to “Naturalne odświeżacze powietrza w kuchni”